Esame BERGMANN atstovai Baltijos šalyse!

BERGMANN gamybos įranga atitiks kiekvieno Jūsų individualius poreikius!

Pramonės, prekybos ir viešosiose srityse siūlome „Heinz Bergmann OHG“ mašinas, pasižyminčias išskirtinėmis charakteristikomis, efektyviais sprendimais, dėl kurių drastiškai sumažėja atliekų šalinimo išlaidos.

Vienas iš siūlomų sprendimų – BERGMANN Roll-Packer. Tai yra įrenginys dėka kurio galima sumąžinti atliekų tūrį atvirame iki 7 m ilgio konteineryje. Atliekos vienu metu yra ir smulkinimas ir presuojamos o procesas vykdomas sunkiojo, specialiai įrengto tankinimo būgno riedėjimo judesiu. Tankinimas galimas viename, dviejuose ar daugiau atvirų konteinerių iš eilės. Naudojant BERGMANN Roll-Packer sutaupoma iki 4 iš 5 galimų išvežimų ištuštinimui. Iki 50% mažesnės energijos sąnaudos, palyginti su įprastomis technologijomis. Patikimas nuolatiniam naudojimui su drastiškai mažesnėmis priežiūros išlaidomis.

Bergmann, kaip gamintojas, turintis didžiausią patirtį visoje rinkoje ir daugelio novatoriškų išradimų bei patentų savininkas, yra žinomas dėl to, kad kuria aukštos kokybės produktus, kurie pirmauja konkurencinėje kovoje.

Daugiau nei keturių dešimtmečių patirtis atsispindi patikrintoje kokybe.

VR BALERS yra oficialus kompanijos „Heinz Bergmann OHG“ atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje!