Atliekų konteineriai

1100L Buitinis konteineris

 • Pagamintas iš didelio tankio žemo slėgio polietileno.
 • Labai atsparus mechaniniam poveikiui ir temperatūros pokyčiams.
 • Komplekte yra 4 ratai.
 • Galima įsigyti su plokščiu arba pusiau apvaliu atvartu.
 • Galimos spalvos: grafitas, žalia, mėlyna, geltona.

Rodyti techninius duomenis >

"Big Box" talpos

1200x1000x760 Big Box’as su 4 kojomis.

Šis tvirtas MaxiLog® su 4 kojomis yra universalus konteineris skirtas gabenti maistui ar dideliems biriems kroviniams gabenti. Tvirtas, patogus automatizuoti, saugus ir lengvai valomas. Šis MaxiLog® yra specialiai pritaikytas visiems pramoninio perdirbimo ir maisto gamybos poreikiams. Dėl sukraunamų matmenų efektyvus gabenimas atgal. Saugus ir patikimas krovimas dėl kampinio krovimo funkcijų. Galimas tvirtas arba perforuotas variantas su 4 pėdomis, 2 bėgiais arba 3 bėgiais.

Rodyti techninius duomenis >

"Big Box" talpos

1200x1000x760 Big Box’as su trimis pavažomis

BigBox yra idealus sprendimas didelių gabaritų ir didelių prekių saugojimui. Išgaubta sienelės forma leidžia Big Box talpinti maždaug 10 % daugiau vidaus tūrio nei įprastose padėklų dėžėse. Dėl apvalių kampų ir lygaus paviršiaus Big Box’a lengva valyti, o tai užtikrina higienišką naudojimą.

Rodyti techninius duomenis >

"Big Box" talpos

1200x1000x760 perforuotas Big Box’as.

Šis perforuotas Big Box'as su 4 pėdomis yra universalus, skirtas gabenti vaisius ar daržoves. Galimi variantai su 4 kojomis, 3 pavažomis. Pritaikomi kartu su dangčiais.

Rodyti techninius duomenis >

Atliekų konteineriai

120L Buitinis konteineris

 • 120l atliekų konteineris yra pagamintas iš didelio tankio žemo slėgio polietileno.
 • Atsparus mechaniniam poveikiui.
 • Įrengti ratai. Pritaikyta ištuštinti šiukšliavežiais su šukiniu laikikliu.
 • Sertifikuota: EN 840.
 • Galimos spalvos: žalia, geltona, mėlyna, tamsiai pilka (grafitas), ruda, raudona.

Rodyti techninius duomenis >

Smulkintuvai

1500 TH

Atliekų konteineriai

240L Buitinis konteineris

 • Pagamintas iš didelio tankio žemo slėgio polietileno.
 • 240L konteineris gali būti užsakytas įvairių spalvų.
 • Įrengti ratai. Pritaikytas šiukšliavežių išvertimui.

Rodyti techninius duomenis >

Konvejerinės sistemos

Antrinių žaliavų transportavimas į presavimo įrangą. Konvejerio tipas – pagal kiekvieną įndividualų poreikį.

Įrengimai

BERGMANN ATLIEKŲ TVARKYMO ĮRENGINIAI

Pramonės, prekybos ir viešosiose srityse siūlome „Heinz Bergmann OHG“ mašinas, pasižyminčias išskirtinėmis charakteristikomis, efektyviais sprendimais, dėl kurių drastiškai sumažėja atliekų šalinimo išlaidos. Vienas iš siūlomų sprendimų – BERGMANN Roll- Packer. Tai yra įrenginys dėka kurio galima sumažinti atliekų tūrį atvirame iki 7 m ilgio konteineryje. Atliekos vienu metu yra ir smulkinimas ir presuojamos, o procesas vykdomas sunkiojo, specialiai įrengto tankinimo būgno riedėjimo judesiu. Tankinimas galimas viename, dviejuose ar daugiau atvirų konteinerių iš eilės. Naudojant BERGMANN Roll-Packer sutaupoma iki 4 iš 5 galimų išvežimų ištuštinimui. Iki 50% mažesnės energijos sąnaudos, palyginti su įprastomis technologijomis. Patikimas nuolatiniam naudojimui su drastiškai mažesnėmis priežiūros išlaidomis. Bergmann, kaip gamintojas, turintis didžiausią patirtį visoje rinkoje ir daugelio novatoriškų išradimų bei patentų savininkas. Daugiau nei keturių dešimtmečių patirtis atsispindi kokybėje. VR BALERS yra oficialus kompanijos „Heinz Bergmann OHG“ atstovas Lietuvoje.

Presai

CK 101

Dėl minimalaus grindų ploto ir vienfazio maitinimo šaltinio jį labai lengva montuoti ir naudoti. Patogus naudojimas mažose parduotuvėse.

Rodyti techninius duomenis >

Presai

CK 300VX

CK300VX skirtas mažmeninės prekybos parduotuvėms ir gamykloms apdoroti didelius atliekų kiekius. Dėl mažo preso aukščio, jį lengva transportuoti ir montuoti.

Rodyti techninius duomenis >

Presai

CK 450HFEPC

Puikus aukštis kraunant medžiagas rankomis. Vertikalus rišimas.

Rodyti techninius duomenis >

Presai

CK 500V

CK500V labiausiai tinka patalpoms, kuriose yra daug atliekų, pavyzdžiui, didelėms mažmeninės prekybos parduotuvėms, gamykloms ir atliekų perdirbėjams. Tvirta CK500V konstrukcija leidžia vartotojams presuoti tokias medžiagas kaip kartonas, plastikas, kietas plastikas, elektroninės atliekos ir PET.

Rodyti techninius duomenis >

Presai

CK 51

CK51 yra puikus sprendimas ribotos erdvės darbo aplinkoje. Šis mažas vertikalus presas suspaudžia iki 70 kg sveriantį ryšulį, kurį lengva gabenti vežimėliu.

Rodyti techninius duomenis >

Presai

CK 600HFEPC

Rekomenduojama PET buteliams, aliuminio skardinėms, kartonui.

Rodyti techninius duomenis >

Dėžės

Dėžė 600x400x180 mm

Dėžės

Dėžė 600x400x200 mm.

Dėžės

Dėžė 600x400x235 mm.

Dėžės

Dėžė 600x400x285 mm.

Dėžės

Dėžė 600x400x300 mm.

Dėžės

Dėžė 600x400x320 mm.

Presai

DIXI 25

DIXI 25 S / 30 S modelių serija su 25 arba 30 tonų presavimo jėga patenka į profesionalų klasę ir leidžia presuoti iki 360 kg sveriančius ryšulius.

Presai

DIXI 4S

Patikrintas, patrauklios kainos hidraulinis kompaktiškas presas.

Presai

DIXI 5S-K

DIXI 5 S-K hidraulinio preso sistemos modelis pristatomas kaip vienos kameros presas – pagal pageidavimą jį galima išplėsti papildomomis presavimo kameromis.

Presai

DIXI 60S

DIXI 60 S modelių serija, kurios minimalus aukštis – 2,17 m, o spaudimo jėga – 60 t todėl presas yra idealus visų tūrio mažinimo procesų partneris. Tiek daug talpos tokioje kompaktiškoje formoje yra precedento neturintis gaminys.

Presai

DIXI 60SLD/SLS

Pusiau automatinė preso sistema su 60 tonų jėga taupiam tūrio mažinimui

Presai

DIXI 80SLD

Pusiau automatinis presas su 80 t presavimo galia ekonomiškam tūrio mažinimui.

Kompaktoriai

HEGER Tigras 130/400/400

Heger THE TIGER linija naudoja novatorišką technologiją, leidžiančią itin efektyviai suspausti didelių gabaritų putplasčio atliekas EPS (Styropor®) į lengvai valdomus, sukraunamus blokus – be pakartotinio išsiplėtimo. Taip pasiektas ekstremalus tūrio sumažėjimas (santykiu 40:1) ne tik žymiai sutaupo transportavimo ir šalinimo išlaidas, bet ir pagamintus blokus galima perdirbti kaip žaliavą, taip prisidedant prie greitos amortizacijos.

Rodyti techninius duomenis >

Naudota įranga

Naudoti presai CK International

Galime pasiūlyti platų asortimentą naudotų presų! Atnaujinti, suremontuoti arba be remonto. Visais atvejais presai tinkami naudojimui. Suteikiama garantija. Detalesnei informacijai, susisiekite su mumis!

Naudota įranga

Naudoti Strautmann EK700 presai

Naudoti Strautmann EK700 presai. Pilnai paruošti eksploatacijai. Suteikiama garantija.

Naudoti gaminiai

Naudotos paletės

Smulkintuvai

Neuenhauser TARGO 3000 XD

TARGO 3000 XD sveria įspūdingą 35 tonų svorį. Sukoncentruota šio sunkaus svorio čempiono galia išreikšta dviem raidėmis: XD reiškia „eXtra Duty“, o tai reiškia „ypač stiprus“. Be jokios abejonės, šis mobilus smulkintuvas yra ypač stiprus savo klasės atstovas. Sukūrtas specialiai dideliems iššūkiams spręsti.

Rodyti techninius duomenis >

Paletės

Paletė P18

Apkrova stelažuose iki 1000 kg (darant prielaidą, kad apkrova paskirstoma tolygiai), o statinės apkrovos iki 5000 kg. Nepralenkiamas ilgaamžiškumas, dėl pasirinktos medžiagos savybių, perdirbto LLDPE, kuris pasižymi labai dideliu atsparumu smūgiams ir žemai temperatūrai. Nematomi plieniniai sutvirtinimai bėgeliuose suteikia tvirtumo ir sumažina deformaciją.

Rodyti techninius duomenis >

Paletės

Paletė P2

Padėklas yra monolitinis, turi vertikalius stabdžius (SAFETY RIMS) krašte stabilizuoti apkrovą. Medžiaga – HDPE/LLDPE perdirbta arba gryna. Polietilenas atsparus šalčiui ir chemikalams.

Rodyti techninius duomenis >

Paletės

Paletė SF400L

Ši lengva ir ergonomiška paletė turi 4 kojas ir puikiai susideda viena į kitą. Šonuose vieta stendų pririšimui.

Rodyti techninius duomenis >

Paletės

Paletė SF800PES

Ši vidutinio svorio paletė turi 3 pavažas, yra tvirta ir patogi naudojant su autokrautuvais. Puiki alternatyva tradiciniams mediniams euro padėklams.

Rodyti techninius duomenis >

Paletės

Paletinė deže

Smulkintuvai

POWERLINE 1500

Galingi atliekų smulkintuvai, užtikrinantys didžiausią našumą.

Smulkintuvai

PRE CUT 2000

Tvirti ir mažai priežiūros reikalaujantys pirminiai smulkintuvai, atitinkantys aukščiausius reikalavimus.

Smulkintuvai

PUEHLER A.200

Šioje serijoje yra etikečių presai, skardinių presai, perdirbimo ir pakavimo presai bei perdirbimo presai.

Smulkintuvai

ROCKSTER R1100S Smūginis smulkintuvas

Mobilus smulkintuvas R1100S yra pagrįstas Rockster hidrauline koncepcija ir garantuoja pelningą asfalto, betono ir bet kokių statybinių atliekų perdirbimą. ROCKSTER RS1100S smulkintuve sumontuotas galingas rotorius leidžia efektyviai dirbti ir su akmenimis.

Rodyti techninius duomenis >

Smulkintuvai

ROCKSTER R800

Mobilus ant vikšro montuojamas "JAW" tipo trupintuvas R800 yra idealus sprendimas bet kokioms reikmėms, kurioms keliami didžiausi reikalavimai susidėvinčioms dalims. Be perdirbimo statybos ir griovimo (CD) perdirbimo, šis tvirtas smulkintuvas gali dirbti su sunkiausiais užpildais pačiomis abrazyviausiomis sąlygomis.

Rodyti techninius duomenis >

Rūšiuotuvai

Sesotec VARISORT

SESOTEC išmaniosios technologijos skirtos netinkamų objektų aptikimui, medžiagų rūšiavimui ir analizei. Technologijos mūsų klientams leidžia sukurti saugius, efektyvius gamybos procesus, atitinkančius reglamentus. Pramonės šakos: Maisto pramonė -fizinės taršos nustatymas maisto gamyboje; Plastiko pramonė - netinkamų medžiagų aptikimas plastiko pramonėje; Perdirbimas – medžiagos išgryninimas; Produktų kategorijos: metalo aptikimo sistemos; rūšiavimo sistemos; magnetinės sistemos; analizės sistemos;

Sijotuvai

SPALECK Flip-Flow sijotuvas

Jei jums svarbu optimalus atrankos našumas, kokybė ir atrankos rezultatas, SPALECK Flip-Flow sijojimo technologija yra kaip tik jums. Flip-Flow sijojimo mašinos turi būti patikimos ir galingos apdorojant atliekas. Naudodami mūsų smulkių medžiagų sijojimo mašinas optimizuojate sijojimo medžiagos apdorojimą. Mašinos našumas yra geros visos jūsų perdirbimo įrangos veikimo garantija

Paletės

Spalvotos paletės

Šios higieninės paletės turi 3 pavažas, uždarą tipą. Standartas švarioms patalpoms maisto ir farmacijos įmonėse.

Rodyti techninius duomenis >

Preskonteineriai

Tehnix DPKH/DPKP 32 m3

Preskonteineris (Tehnix tipo) – modernus komunalinių atliekų, popieriaus, kartono, plastiko ir kitų antrinių žaliavų surinkimo ir supresavimo įrenginys. Tai idealus sprendimas Jūsų įmonei, miestui, miesteliui, ligoninei, degalinei, viešbučiams, stovykloms, pramonei ir prekybos centrams. Pradėjus jį naudoti, preskonteineris sutaupys daug pinigų transporto srityje ir sumažins kiekius šalinimo vietose. 

Rodyti techninius duomenis >

Preskonteineriai

Tehnix PKH/PKP 10 m3

Preskonteineris (Tehnix tipo) – modernus komunalinių atliekų, popieriaus, kartono, plastiko ir kitų antrinių žaliavų surinkimo ir supresavimo įrenginys. Tai idealus sprendimas Jūsų įmonei, miestui, miesteliui, ligoninei, degalinei, viešbučiams, stovykloms, pramonei ir prekybos centrams. Pradėjus jį naudoti, preskonteineris sutaupys daug pinigų transporto srityje ir sumažins kiekius šalinimo vietose.

Rodyti techninius duomenis >

Preskonteineriai

Tehnix PKH/PKP 20 m3

Preskonteineris (Tehnix tipo) – modernus komunalinių atliekų, popieriaus, kartono, plastiko ir kitų antrinių žaliavų surinkimo ir supresavimo įrenginys. Tai idealus sprendimas Jūsų įmonei, miestui, miesteliui, ligoninei, degalinei, viešbučiams, stovykloms, pramonei ir prekybos centrams. Pradėjus jį naudoti, preskonteineris sutaupys daug pinigų transporto srityje ir sumažins kiekius šalinimo vietose.

Rodyti techninius duomenis >

Smulkintuvai

WLK 1000/1500

Sukurtas dideliam našumui ir tinka smulkinti beveik visų rūšių atliekas – ypač skirtas: Plastikai. Plastikiniai luitai, vamzdžiai, automobilių laužas, pūstos medžiagos (PE/PET/PP buteliai, kibirai, padėklai ir konteineriai), taip pat popierius, kartonas, mediena ir lengvieji metalai.

Rodyti techninius duomenis >

Smulkintuvai

WLK 4/6s/800

Universalūs pramoniniai smulkintuvai su daugybe galimybių.

Rodyti techninius duomenis >

Smulkintuvai

WNZ 200-600

Kompaktiški ir greitai besisukantys antriniai smulkintuvai, užtikrinantys reguliarų našumą.

Smulkintuvai

ZM 30/50

Maži sūkiai ir tyliai besisukantys keturių velenų smulkintuvai, skirti agresyviam tiekimui.

Rodyti techninius duomenis >

  Atsiųskite mums žinutę

  Susisiekite su mumis, ir mes jums padėsime.