Sveiki atvykę į Sesotec, vieną iš pirmaujančių teršalų aptikimo ir medžiagų rūšiavimo sistemų.

Nuo 1976 m. projektuojamos ir diegiamos aukštųjų technologijų sistemos įvairiems poreikiams – glaudžiai bendradarbiaujant su klientais visame pasaulyje.

 

Pramonės šakos, kuriose naudinga naudoti teršalų aptikimo ir medžiagų rūšiavimo sistemas.

Grynumas svarbu – maisto gamyboje.

Žmonėms vartoti skirtas maistas turi būti grynas ir negali kelti pavojaus sveikatai. Tai vienas iš pagrindinių maisto pramonės reikalavimų. Tuo pačiu metu negalima visiškai atmesti taršos, atsirandančios dėl priemaišų gamybos metu.

Sesotec teršalų aptikimo ir medžiagų rūšiavimo sistemos dėka, aptinkami teršalai ar kitos pašalinės dalelės ir jos pašalinamos,  kad maistas atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus, ko ir tikisi vartotojai.

 

Grynumas svarbu – plastikų, gumos ir chemijos pramonėje.

Prastovos, kur daugelyje automatizuotų procesų veikia brangi gamybos įranga, gali labai greitai tapti brangiai kainuojančiomis. Todėl labai svarbu užkirsti kelią mašinų ir operacijų pažeidimams. Daugeliu atvejų problemos kyla dėl nedidelių metalo gabalėlių, pvz. iš vamzdžių.

Sesotec gumos ir chemijos pramonės metalo detektoriai patikimai aptinka metalo bei metalo intarpų gabalus, nepriklausomai nuo medžiagos ir automatiškai juos pašalina. Taip detektoriai vaidina svarbų vaidmenį apsaugant mašinas ir įrankius, didinant gamybos patikimumą ir užtikrinant aukštos kokybės produktus.

 

Grynumas svarbu – perdirbimo pramonėje.

Mūsų ištekliai yra riboti, todėl perdirbimo svarba didėja. Daugelį medžiagų galima perdirbti, kad būtų sukurti nauji, aukštos kokybės produktai. Tačiau medžiagos grynumas yra labai svarbus veiksnys efektyviam perdirbimui.

Sesotec atskyrimo ir rūšiavimo sistemos pašalina teršalus ir atskiri mišrios medžiagos srautai teka į homogenines, nesumaišytas frakcijas. Tokiu būdu užtikrinama aukšta medžiagų kokybė ir  pelningas jos perdirbimas.

 

Sesotec pristato savo produktus:

1. Rūšiavimo sistemos.

Aprėpia visą teršalų šalinimo ir rūšiavimo diapazoną, nuo medžiagų srautų iš rūšiavimo sistemos, skirtos tvarkyti didesnius objektus, iki galimybės sutelkti dėmesį į subtilią užduotį – pašalinti mažiausias daleles.

 

2. Metalo aptikimo sistemos.

Ar norite išvengti rizikos, kad metaliniai teršalai sustabdys gamybą? Sesotec metalo detektoriai patikimai aptinka visus metalinius teršalus ir juos pašalina.

 

3. Patikrinimo rentgenu sistemos.

Produktų kokybė yra maisto pramonės prioritetas. Sesotec rentgeno tikrinimo sistemos aptinka platų teršalų ir produktų defektų spektrą, apsaugo jus nuo klientų skundų ir produktų atšaukimo iš rinkos.

 

4. Magnetinės sistemos.

Ar absoliutus produkto grynumas yra labai svarbus jums? Ar norite atmesti galimybę, kad geležies ar kitų magnetinių metalų teršalai pakenks jūsų mašinoms arba užterš galutinį produktą? Sesotec magnetų separatoriai suteikia jums patikimą apsaugą.

 

Sesotec dėl ilgametės patirties supranta Jūsų poreikius ir gali pasiūlyti Jums pritaikytus sprendimus, kurie geriausiai atitinka įvairių sričių reikalavimus, nuo perdirbimo pramonės iki maisto rūšiavimo.

 

Susisiekite su mumis dėl detalesnės informacijos!